KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 8759249
nr 875 9249
Pastell
Carlberg, Blomsterstilleben, signerad, 58x38
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 17 februari 2014
kl 18:49:58
200 kr
150 kr
250 kr
500 kr
500 kr
600 kr